Prijateljska utakmica mlađih uzrasta NK Zavrč i NK Dinamo Babinec

Dana 8. prosinca u sportskoj dvorani na Cestici odigrana je prijateljska utakmica između mlađih uzrasnih kategorija NK Zavrč i NK Dinamo Babinec.

Utakmica je organizirana od strane Predrag Dobrotić i Velibor Gojić, koji su treneri navedenih selekcija. Kako su kazali akteri prijateljske utakmice, bilo je pregršt prilika s jedne i druge strane te su se ekipe dobro zabavile.

Nakon utakmice NK Dinamo Babinec organizirao je druženje za obje ekipe u novo uređenim prostorijama kluba. Kako se može vidjeti na fotografijama, zabave, smijeha i ugodnog druženja nije nedostajalo. NK Dinamo se pobrinuo da klinci ne ostanu gladni i žedni, pa su počašćeni pizzama i sokovima.

Nadamo se da će biti još ovakvih prijateljskih utakmica, jer suradnja između klubova od velikog je značaja, posebno kada se radi o mlađim kategorijama.

Zahvaljujemo NK Zavrču na odazivu i druženju.