Upisi u Školu nogometa

nk dinamo babinec škola nogometa

Za kvalitetnu budućnost kluba od ključnog je značaja ulaganje u razvoj mladih igrača. Za razliku od ostalih nogometnih kluba koji svoje igrače nerijetko uvoze iz drugih općina i županija, u našem klubu igraju uglavnom igrači ponikli iz naše škole nogometa.

Kvalitetni kadar koji je baziran na domaćim igračima jedini je preduvijet koji može osigurati bezbrižnu i kvalitetnu budućnost klubu. Mnoštvo uspjeha koje je klub nanizao u svojoj prošlosti, definitivno su produkt ulganja i rada s mladim igračima.

Klinci su danas sve više izloženi sjedilačkom načinu života, što će se odraziti na njihovo zdravlje u budućnosti. Problemi s kralježnicom, lošim držanjem i rane druge tegobe mogu biti spriječene, ako vaše dijete sjedenje zamijeni nakom sportskom aktivnošću.

Nogomet je u Europi najpopularniji sport. Klinci i oni stariji ga jednostavno obožavaju.

Vrijeme je da maknete svoje dijete od računala i televizora. Naši treneri koji su ujedno i pedagoški radnici znaju kako navesti djecu da promjene svoj nezdravi način života, a ujedno se dobro zabave.

Upišite svojeg klinca u NK Dinamo Babinec i osigurajte mu zdraviji život, kvalitetnije navike i puno smijeha i veselja.

Ispunite formu ispod ili nas kontaktirajte na broj 098 412 187.