Uredili smo igralište i prostorije na cjelodnevnoj radnoj akciji

U subotu, 4. ožujka na igralištu u Babincu skupila se ekipa spremna da uredi igralište i prostorije kluba kako bi u novu sezonu krenuli u što boljem izdanju. Tom prilikom uređivali smo zaštitnu ogradu, dovozili zemlju na igralište, sadili travu, premještali ogradu, bojili ogradu, napravili dodatna vrata, itd.

Drago nam je vidjeti kada se akcijama odazove veliki broj članova. Ovog puta uz članove izvršnog odbora i igrače seniorske ekipe, pridružili su nam se i pioniri koji su također pomogli oko zadataka koje su mogli obaviti.

Radna akcija trajala je cijeli dan, a uz mnoštvo posla koji je obavljen, našlo se vremena i za roštiljanje. Zadaci su bili raspoređeni na sve strane, a rezultati akcije vidljivi su već na prvi pogled na igralište. Posebno se to odnosi na novu ogradu, ali i na sanacije na igralištu, gdje su popravljene rupe koje su nastale s vremenom.

Jasno je da je pred nama još puno posla, no ovakvim složnim radom svaka prepreka je rješiva.